Dla Dzieci


Proponujemy Wam i Waszym podopiecznym wspaniały wypoczynek na Ranczo Pasja położonym malowniczo wśród lasu - 2 km od centrum Brzeska , ośrodku stworzonym z myślą o najmłodszych. Na obszarze 5 hektarów znajdują się takie atrakcje jak:
cztery dmuchańce, suchy basen z piłeczkami, dwu-poziomowy pawilon przygód, tor łuczniczy, tyrolka, magiczna sieć, krecik, dwa batuty, tor przeszkód, zakręcona zjeżdżalnia, karuzela, mini ścianka wspinaczkowa, huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia prosta, jazda po torze terenowym na quadach - specjalnych pojazdach czterokołowych, wspinaczka z pełnym ekwipunkiem alpinistycznym.

Ze wszystkich atrakcji dzieci mogą korzystać wielokrotnie według swojego uznania. Wszystkie zabawy i atrakcje prowadzone są przez instruktorów i animatorów, tak że dzieci uczestniczące w programie są pod stałą opieką a nad ich bezpieczeństwem czuwa ratownik medyczny.
Na Ranczu Pasja może bawić się jednocześnie około 300 dzieci .W centralnej części znajduje się namiot o powierzchni 600 m2 mogący pomieścić 500 osób, będący doskonałą osłoną zarówno przed deszczem jak i słońcem.

Na terenie Rancza ponadto znajduje się:

Bufet serwujący zimne i gorące napoje, lody i inne smakołyki
Sklepik z pamiątkami
Drewniana wiata na 80 osób
Boisko do piłki siatkowej
8 murowanych toalet
Parking dla autobusów i samochodów osobowych


Zapraszamy na godzinę 9.00 i 13.30

Teren Rancza jest otoczony siatką , a trawiasto - piaszczyste podłoże zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

W czasie pobytu dzieci otrzymują posiłek - drożdżówkę i herbatę.

Opiekunów grupy zapraszamy bezpłatnie.

UWAGA!!! Powyższy pakiet dotyczy dzieci w wieku od 2,5 do 10 lat.

Zapraszamy do Zabawy

Początek strony